Оплата і доставка

ЗАМОВИТИ КВІТИ В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ КВІТІВ ДУЖЕ ЗРУЧНО!

Доставка квітів: Івано-Франківськ

Доставка квітів здійснюється за адресою, яку клієнт вказує в формі замовлення: в ресторан, кафе, лікарню, офіс, приватний сектор Івано-Франківська, за межі міста.

Оформлюючи замовлення, ви також вказуєте час, коли наші кур’єри повинні його доставити. Ми працюємо щоденно, без вихідних.

Для того, щоб робота компанії http://kvitka-if.com/ приносила Вам лише позитивні емоції , зверніть увагу на графік виконань замовлення:

Стіл замовлень працює з 8.00 по 19.00

Доставка здійснюється щоденно з 7.00 до 21.00, з 21:00 до 7.00 – по домовленості!

Термін виконання замовлення ,зазвичай, складає не менше 3-х годин з моменту його підтвердження менеджерами та оплати (святкові дні напротязі 5-ти годин)

Для термінової доставки, яка по Вашому бажанню повинна бути виконана в стислі строки протягом 3 годин, зв”яжіться з менеджерами по т/viber  +38-096-941-41-02 та отримайте підтверження можливості виконання доставки.

Замовлення, оформлені в неробочий та нічний час, будуть оброблятися зранку наступного дня першочергово. Згідно робочого графіку , менеджери зв”яжуться з Вами для обговорення строків доставки.

В разі, якщо за вказаною Вами адресою, отримувача не виявилось, кур”єр залишає за собою право залишити квіти родичам, сусідам, колегам по роботі і така доставка вважається виконаною.

За Вашим бажанням, кур”єр доставить інші приємні дрібнички адресату: солодощі, повітряні кульки, м”які іграшки, а також надасть фотозвіт про виконане замовлення. Вартість послуги складає 10% вартості квіткової композиції.

Послуги кур”єра-50 грн.

Для виконання замовленнь з фруктів і овочів – просимо робити їх не менше ніж за добу до доставки. Уточнення з менеджерами за телефоном/пошта/viber

Доставка квітів по Івано-Франківській області

Замовлення за межі міста оплачується за тарифом 10 грн/км.

Оплата

-готівковий спосіб розрахунку з кур”єром по факту;

-поповнення карткового рахунку;

-LiqPay;

-Western Union;

Працюємо без вихідних і гарантуємо доставку квітів точно в строк.